LT LV RU EN
balsana

Padangų paieška

Išmatavimai
/ R
Sezoniškumas


Prekės ženklasKaina
   
lizingas

C
C
71dB
tire

Orium

Orium ALL SEASON M+S

< Atgal Kitos šio gamintojo prekės Pasiūlyti draugui >

195/65 R15
Universalios

Apkrovos indeksai: 95
EU žymėjimas: C-C-71dB-2
Pagaminimo metai: 2020-2021 Made in Serbia
Papildomas žymėjimas: XL
Greičio indeksas: V
Kodas: 021499
Sandėlyje: >8
45,99 € 44,15 €
 vnt.
APRAŠYMAS
UAB Balsana su džiaugsmu pristato ilgai lauktą naujieną iš ORIUM gamyklos - ORIUM ALL SEASON (Demisezoninės padangos).
ORIUM ALL SEASON universalios padangos dizainas buvo sukurtas Europoje Michelin gamykloje. Protektorius primena žūvies skeletą ir pridedant optimizuotą gumos mišinį, kuris palaiko sukibimo stabilumą prie įvairių temperatūros režimų ORIUM ALL SEASON padangos bus labai patrauklios ir išrankiam universalių padangų pirkėjui. ORIUM ALL SEASON padangos dėl tolygių šoninių lamelių turi žemą triukšmingumą, centrinę protektoriaus dalis garantuoja stabilumą vairuojant ant tirpstančio sniego ir ant šlapio kelio ir turi stulbinantį sukibimą.
ORIUM ALL SEASON (demisezoninės padangos) bus puikus pasirinkimas universalių padangų megėjams ir padės sutaupyti tiems, kurie važiuoja per metus nelabai daug, nes nereikės kiekvieną sezoną montuoti padangas. 
 
UAB Balsana įveda į prekyba 6 ORIUM ALL SEASON išmatavimus. Populiariausius 205/55R16 ORIUM ALL SEASON 94V XL ir 195/65R15 ORIUM ALL SEASON 95V XL ir taip pat dar 185/65R15 ORIUM ALL SEASON 92V XL; 195/50R15 ORIUM ALL SEASON 82V; 195/55R16 ORIUM ALL SEASON  91V XL; 225/40R18  ORIUM ALL SEASON 92W XL.
Palaipsniui ORIUM padangų gamyklą gamins ir daugiau ALL SEASON padangų išmatavimų.
 
ORIUM - Naujas Europietiškų padangų prekinis ženklas, kuris buvo išvystytas pagal šiuolaikines rinkos tendencijas ir klientų lūkesčius – 2013 metais – padangų verslo profesionalų, kurie pasižymi didesne nei 50 metų patirtimi. Nuolat besiremdamas garantuota gamybos kokybe, ORIUM prekinis ženklas tiekia saugias padangas kurios yra siūlomos visuose produktų kategorijose: keleiviniuose automobiliuose, visureigiuose ir lengvuose sunkvežimiuose. Šio gamintojo padangas gamina "Tigar" iš Serbijos kompanija. Padangos gaminamos su "Michelin" bendrovės priežiūra. Tai rodo, kad padangų gamintojas Orium, naudoja novatoriškas technologijas, kurios padidina saugumą keliuose.
ORIUM keleivinių automobilių padangos yra gaminamos ISO 9001 sertifikuotoje Europos gamykloje.

2018 metais UAB BALSANA tapo vieninteliu šių padangų oficialiu atstovu Baltijos šalyse. ORIUM gamintojo padangas siūlome patrauklia kaina, konkuruojančia su kinietiškomis padangomis, bet tuo pačiu ORIUM gamintojo padangos lenkia jas kokybe bei saugumu.
ORIUM ALL SEASON
MODERN TREAD DESIGN FOR MULTI-CONDITION USAGE
  • The new fish-bone tread pattern gives a unique look to the tire
  •    Tread is created by European designer  
SAFE DRIVING AND COMFORT IN ALL SEASONS
  • Optimal braking on wet and dry thanks to Silica compound
  • The balanced performances of the tires ensure complete safety all year long
  • 3 PMSF and M+S markings on the sidewall
Perkant 4 vnt. šių padangų, Lietuvoje jas pristatysime nemokamai!