LT LV RU EN
balsana

Padangų paieška

Išmatavimai
/ R
Sezoniškumas


Prekės ženklas
Kaina
   
lizingas

E
C
69dB
tire

Orium

Orium 701 4x4 SUV M+S (Rim Fringe Protection)

< Atgal Kitos šio gamintojo prekės Pasiūlyti draugui >

225/65 R17
Vasarinės

Apkrovos indeksai: 106
EU žymėjimas: E-C-69dB-2
Pagaminimo metai: 2021 Made in Serbia
Greičio indeksas: H
Apytikslis svoris (kg): 12.45
Kodas: 020067
Sandėlyje: >8
73,99 € 71,03 €
 vnt.
APRAŠYMAS
ORIUM - Naujas Europietiškų padangų prekinis ženklas, kuris buvo išvystytas pagal šiuolaikines rinkos tendencijas ir klientų lūkesčius – 2013 metais – padangų verslo profesionalų, kurie pasižymi didesne nei 50 metų patirtimi. Nuolat besiremdamas garantuota gamybos kokybe, ORIUM prekinis ženklas tiekia saugias padangas kurios yra siūlomos visuose produktų kategorijose: keleiviniuose automobiliuose, visureigiuose ir lengvuose sunkvežimiuose. Šio gamintojo padangas gamina "Tigar" iš Serbijos kompanija. Padangos gaminamos su "Michelin" bendrovės priežiūra. Tai rodo, kad padangų gamintojas Orium, naudoja novatoriškas technologijas, kurios padidina saugumą keliuose.
ORIUM keleivinių automobilių padangos yra gaminamos ISO 9001 sertifikuotoje Europos gamykloje.

2018 metais UAB BALSANA tapo vieninteliu šių padangų oficialiu atstovu Baltijos šalyse.
ORIUM gamintojo padangas siūlome patrauklia kaina, konkuruojančia su kinietiškomis padangomis, bet tuo pačiu ORIUM gamintojo padangos lenkia jas kokybe bei saugumu.

Orium 701 4x4 SUV – yra kokybiškos vasarinės padangos, pritaikytos visureigių tipo automobiliams. Šitas Orium modelis yra vienintelis vasarinis, Orium įmonės, padangos variantas, visureigio tipo automobiliams. Orium 701 4x4 SUV yra aukšto našumo produktas, kuris turi keturis išilginius griovelius, kurie greitai ir efektyviai pašalina vandenį iš padangos sistemos, taip sumažindami akvaplaningo rizikas. Labai tankiai išdėstyti lameliai užtikrina, kad Orium 701 4x4 SUV turės nepriekaištinga traukos jausmą, tiek ant sausos, šlapios kelio dangos, arba net esant atšiauriomis žiemos sąlygomis. Orium 701 4x4 SUV yra pilnai apginkluotas naujausiomis technologijomis, tam kad užtikrinti vairuotojo maksimalų saugumo ir komforto jausmą. Kruopštus Inžineriniai sprendimai garantuoja, kad visų padangos dydžių naudotojai galės mėgautis pilnu Orium 701 4x4 SUV našumu, net važiuojant prie didelių greičių. Orium 701 4x4 SUV karkaso dizainas pasižymi absoliučiu tvirtumu, kuris yra pasiektas papildomais sienų sutvirtinamais.
**************************
Very good water evacuation
  • 4 longitudinal grooves
Good level of grip on dry wet and winter conditions
  • High density of sipes
No Compromise on Safety or Durability
  • New technical solutions on all sizes to achieve optimum
    high speed performances and for added safety
  • Additional sidewall strength for shock resistance on SUVs
 
 
Perkant 4 vnt. šių padangų, Lietuvoje jas pristatysime nemokamai!