LT LV RU EN
balsana

Padangų paieška

Išmatavimai
/ R
Sezoniškumas


Prekės ženklas


Kaina
   
lizingas

E
C
75dB
tire

Lassa

Lassa Wintus 2

< Atgal Kitos šio gamintojo prekės Pasiūlyti draugui >

215/70 R15
Žieminės

Apkrovos indeksai: 109/107
EU žymėjimas: E-C-75dB-2
Pagaminimo metai: 2021 A product of Brisa Bridgestone Sabanci Tyre Made in Turkey
Papildomas žymėjimas: C
Greičio indeksas: R
Apytikslis svoris (kg): 12.70
Kodas: 009149
Sandėlyje: >8
79,99 € 76,79 €
 vnt.
APRAŠYMAS

Kompanija "Brisa" (Brisa Bridgestone Sabanci Tyre Manufacturing & Trading Inc), gaminanti padangas „Lassa“, buvo įkurta 1974 metais kompanijų grupės "Sabanci Group", vieno iš pirmaujančių pramonės konglomeratų Turkijoje. Nuo 1988 metų kompanija Brisa tapo bendru projektu kompanijų Sabanci Group, Turkija ir Bridgestone Corporation, Japonija.

Prekybinis ženklas „Lassa“ paremtas didžiuliais resursais ir investicijomis, kas užtikrina aukšto lygio produkcijos kūrimą.

LASSA padangos pasižymi įtin tvirtais šonais. Tai stipriai pagerina apsaugą nuo šoninių pažeidimų, taip pat padangą sunku pažeisti mechaniniu būdu. Labai maža tikimybė, kad patekus į duobę atsirastų guzas ant padangos. Tai garantuoja LASSA padangos ilga eksploataciją iki pilno protektoriaus nusidėvėjimo.

LASSA WINTUS 2 - Šių padangų gumos junginių gamybos technologija išrado bendrovės specialistai, tad jų sudėtyje be natūralių medžiagų yra taip pat silikono ir polimerų mišinys. Toks unikalus šios padangos gumos mišinys tampa labai svarbiu itin sudėtingomis sąlygomis šaltuoju metų laiku. Jos pukiai "laiko" kelią bei turi minimalų susidėvėjimo rodiklį. Jų protektorius sukurtas su labai plačiais grioveliais. Ši sistema daro šias padangas labai atspariomis akvaplaningui. O protektoriaus gylis, kurį specialistai padidino keletą kartų, daro Lassa Wintus padangas su patobulintais traukos-sukibimo parametrais ir tai žymiai pratesia jų eksploatacijos laiką  palyginti su panašiais produktais iš kitų gamintojų.

Perkant 4 vnt. šių padangų, Lietuvoje jas pristatysime nemokamai!