LT LV RU EN
balsana

Padangų paieška

Išmatavimai
/ R
Sezoniškumas


Prekės ženklas
Kaina
   
lizingas

E
F
71dB
tire

Lassa

Lassa Iceways 2 B/S.

< Atgal Kitos šio gamintojo prekės Pasiūlyti draugui >

215/65 R16
Žieminės

Apkrovos indeksai: 98
EU žymėjimas: E-F-71dB-2
Pagaminimo metai: 2019 A product of Brisa Bridgestone Sabanci Tyre Made in Turkey
Greičio indeksas: T
Apytikslis svoris (kg): 11.27
Kodas: 015286
Sandėlyje: >8
66,99 € 64,31 €
 vnt.
APRAŠYMAS

Kompanija "Brisa" (Brisa Bridgestone Sabanci Tyre Manufacturing & Trading Inc), gaminanti padangas „Lassa“, buvo įkurta 1974 metais kompanijų grupės "Sabanci Group", vieno iš pirmaujančių pramonės konglomeratų Turkijoje. Nuo 1988 metų kompanija Brisa tapo bendru projektu kompanijų Sabanci Group, Turkija ir Bridgestone Corporation, Japonija.

Prekybinis ženklas „Lassa“ paremtas didžiuliais resursais ir investicijomis, kas užtikrina aukšto lygio produkcijos kūrimą.

LASSA padangos pasižymi įtin tvirtais šonais. Tai stipriai pagerina apsaugą nuo šoninių pažeidimų, taip pat padangą sunku pažeisti mechaniniu būdu. Labai maža tikimybė, kad patekus į duobę atsirastų guzas ant padangos. Tai garantuoja LASSA padangos ilga eksploataciją iki pilno protektoriaus nusidėvėjimo.

Šitas padangas galima sudygliuoti. Dygliavimo kaina tik 4,99 eur už 1 padangą.

LASSA ICEWAYS 2 - Plataus pagrindo protektoriaus bei rašto, turinčio dažnus ir gilius  zigzaginius griovelius (lameles), dėka padidėja kontakto su ledo paviršiumi plotis. O dėka specialiųjų ertmių ant padangos apskritimo, suteikiančių  galimybę dyglių tvirtinimui, padidėja automobilio traukos gėba ant apledėjusio paviršiaus. Gilus vidinis protektoriaus sluoksnis aprūpina darnų dyglių aprėptį, trukdant jų iškritimui iš tvirtinimo vietos.

Perkant 4 vnt. šių padangų, Lietuvoje jas pristatysime nemokamai!