LT LV RU EN
balsana

Padangų paieška

Išmatavimai
/ R
Sezoniškumas


Prekės ženklasKaina
   
lizingas

E
C
72dB
tire

Lassa

Lassa Competus Winter 2

< Atgal Kitos šio gamintojo prekės Pasiūlyti draugui >

235/55 R18
Žieminės

Apkrovos indeksai: 100
EU žymėjimas: E-C-72dB-1
Pagaminimo metai: 2020 A product of Brisa Bridgestone Sabanci Tyre Made in Turkey
Greičio indeksas: V
Apytikslis svoris (kg): 13.68
Kodas: 013785
Sandėlyje: >8
85,99 € 82,55 €
 vnt.
APRAŠYMAS

Kompanija "Brisa" (Brisa Bridgestone Sabanci Tyre Manufacturing & Trading Inc), gaminanti padangas „Lassa“, buvo įkurta 1974 metais kompanijų grupės "Sabanci Group", vieno iš pirmaujančių pramonės konglomeratų Turkijoje. Nuo 1988 metų kompanija Brisa tapo bendru projektu kompanijų Sabanci Group, Turkija ir Bridgestone Corporation, Japonija.

Prekybinis ženklas „Lassa“ paremtas didžiuliais resursais ir investicijomis, kas užtikrina aukšto lygio produkcijos kūrimą.

LASSA padangos pasižymi įtin tvirtais šonais. Tai stipriai pagerina apsaugą nuo šoninių pažeidimų, taip pat padangą sunku pažeisti mechaniniu būdu. Labai maža tikimybė, kad patekus į duobę atsirastų guzas ant padangos. Tai garantuoja LASSA padangos ilga eksploataciją iki pilno protektoriaus nusidėvėjimo.

LASSA COMEPTUS WINTER 2  – Šios padangos naudojamos keturių varomųjų ratų automobilių žiemos metu. Padangos buvo gamintojo pristatytos 2015 metais ir per trumpą laiką įgijo populiarumą tarp paprastų automobilių savininkų. Pirmoji Competus Winter modifikacija turi tokių pat privalumų dėl žemos kainos ir aukščiausios kokybės. Esantys centrinėje protektoriaus dalyje nušlifuoti grioveliai dirba kartu su lamelėmis. Kai padangos priverstos judėti per sniegą ir šlapią kelią, lamelių dėka grioveliai atsiskleidžia ir atmeta sniegą ir purvą, be to, lamėliai išpildo sukibimo funkciją.  Ant sausos kelio dangos lamelės užsidaro ir netrukdo nei trinimui, nei sukelia gumos įkaitinimą.

Perkant 4 vnt. šių padangų, Lietuvoje jas pristatysime nemokamai!