LT LV RU EN
balsana

Padangų paieška

Išmatavimai
/ R
Sezoniškumas


Prekės ženklas


Kaina
   
lizingas

E
E
72dB
tire

Lassa

Lassa Snoways 3

< Atgal Kitos šio gamintojo prekės Pasiūlyti draugui >

195/65 R15
Žieminės

Apkrovos indeksai: 91
EU žymėjimas: E-E-72dB-2
Pagaminimo metai: 2017 A product of Brisa Bridgestone Sabanci Tyre Made in Turkey
Greičio indeksas: H
Apytikslis svoris (kg): 8.69
Kodas: 009159
Sandėlyje: 5
45,99 € 44,15 €
 vnt.
APRAŠYMAS

Kompanija "Brisa" (Brisa Bridgestone Sabanci Tyre Manufacturing & Trading Inc), gaminanti padangas „Lassa“, buvo įkurta 1974 metais kompanijų grupės "Sabanci Group", vieno iš pirmaujančių pramonės konglomeratų Turkijoje. Nuo 1988 metų kompanija Brisa tapo bendru projektu kompanijų Sabanci Group, Turkija ir Bridgestone Corporation, Japonija.

Prekybinis ženklas „Lassa“ paremtas didžiuliais resursais ir investicijomis, kas užtikrina aukšto lygio produkcijos kūrimą.

LASSA padangos pasižymi įtin tvirtais šonais. Tai stipriai pagerina apsaugą nuo šoninių pažeidimų, taip pat padangą sunku pažeisti mechaniniu būdu. Labai maža tikimybė, kad patekus į duobę atsirastų guzas ant padangos. Tai garantuoja LASSA padangos ilga eksploataciją iki pilno protektoriaus nusidėvėjimo.

LASSA SNOWAYS 3 - Šios padangos yra gaminamos pagal šiuolaikines technologijas iš aukštos kokybės gumos. Elektroninė kontrolė užtikrina galutinio produkto kokybės stabilumą. Sukurtas protektoriaus raštas užtikrina patikimą padangos sukibimą su kelio danga bei optimalų automobilio elgesį kelyje, taip pat padangos lankstumą ir geresnį efektyvumą važiuojant sausa, šlapia, padengta sniegu ar ledu danga.

Perkant 4 vnt. šių padangų, Lietuvoje jas pristatysime nemokamai!